ICLUB · Market Atlas
Синдикати ранніх угод · від $5 000
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИВАТНИХ РИНКІВ / 2026
Редакційна карта приватного ринку: 15 майданчиків, умови допуску та документи для перевірки до першого переказу.
Можлива повна втрата капіталу. Документи угоди мають пріоритет.
01 / ПОРІВНЯННЯ
Для фільтра за сумою оберіть валюту. Порівнюється опублікований мінімальний капітал без конвертації та комісій; доступ не гарантовано.
| № | Платформа | Мінімальний капітал | Модель участі | Ключова умова | Огляд |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ICLUBVC co-investment | $5,000 [I2] | Синдикат приватних інвесторів, створений TA Ventures. | FAQ пов’язує пропозиції клубу з інвестиціями TA Ventures. | ↗ |
| 02 | OurCrowdStartup Select | $10,000 [O1] | Startup Select: окремі компанії. Фонди — інший продукт. | Заявляє власну участь у кожній портфельній компанії. | ↗ |
| 03 | AngelListSPV / Syndicates | $1,000¹ [A1] | SPV та синдикати різних керуючих; доступ через Firms. | Перевіряйте внесок і роль конкретного GP; єдиного фонду немає. | ↗ |
| 04 | SeedBlinkVentures / Syndicates | €2,500² [S2] | Ventures: VC-backed і community deals. Приватні синдикати — окремо. | У VC-backed раундах беруть участь VC; це не єдиний фонд платформи. | ↗ |
| 05 | Republic EuropeEquity crowdfunding | £/€20 [R1] | Equity crowdfunding через nominee. Фонди — окрема категорія. | Участь VC не є обов’язковою для кожної кампанії. | ↗ |
| 06 | WefunderКраудфандинг за Reg CF | уточнюється в кампанії ↗ | Краудфандинг за Reg CF | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 07 | StartEngineКраудфандинг стартапів | зазвичай $100–500; перевірити оферту ↗ | Краудфандинг стартапів | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 08 | CrowdcubeEquity crowdfunding | уточнюється в раунді ↗ | Equity crowdfunding | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 09 | FunderbeamРаунди та вторинний ринок | уточнюється в угоді ↗ | Раунди та вторинний ринок | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 10 | InvesdorЄвропейські impact-інвестиції: equity та debt | у поточних офертах від €250 ↗ | Європейські impact-інвестиції: equity та debt | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 11 | RepublicПриватні ринки та community funding | уточнюється в пропозиції ↗ | Приватні ринки та community funding | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 12 | FundersClubОнлайн-доступ до венчурних фондів | залежить від фонду ↗ | Онлайн-доступ до венчурних фондів | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 13 | NetcapitalReg CF, Reg A+ та Reg D | уточнюється в кампанії ↗ | Reg CF, Reg A+ та Reg D | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 14 | EquityBeeФінансування опціонів працівників | для акредитованих; за офертою ↗ | Фінансування опціонів працівників | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
| 15 | EureecaEquity crowdfunding; актуальні умови обмежено розкрито | не підтверджено на загальній сторінці ↗ | Equity crowdfunding; актуальні умови обмежено розкрито | Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями | ↗ |
У цій добірці немає збігів. Змініть фільтри.
¹ Окремі пропозиції AngelList. ² Орієнтир для інвестиційних груп SeedBlink, не єдиний мінімум Ventures. Усі суми — до комісій.
Порівняйте вимоги до інвестора, структуру вкладення, мінімальну суму, комісії, ліквідність, документи та ризики конкретної угоди. Вивчіть первинні документи перед вкладенням коштів.
02 / MARKET MAP
Розширена карта ринку об’єднує платформи з різними юридичними моделями. Опублікований мінімум і допуск перевіряйте для конкретної пропозиції.
Синдикати ранніх угод · від $5 000
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Кураторський відбір · від $10 000
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗SPV та синдикати · мінімум визначає lead
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Європейські раунди · зазвичай від €2 500 у групах
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Equity crowdfunding · від £/€20
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Краудфандинг за Reg CF · уточнюється в кампанії
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Краудфандинг стартапів · зазвичай $100–500; перевірити оферту
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Equity crowdfunding · уточнюється в раунді
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Раунди та вторинний ринок · уточнюється в угоді
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Європейські impact-інвестиції: equity та debt · у поточних офертах від €250
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Приватні ринки та community funding · уточнюється в пропозиції
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Онлайн-доступ до венчурних фондів · залежить від фонду
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Reg CF, Reg A+ та Reg D · уточнюється в кампанії
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Фінансування опціонів працівників · для акредитованих; за офертою
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Equity crowdfunding; актуальні умови обмежено розкрито · не підтверджено на загальній сторінці
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Синдикат приватних інвесторів, створений TA Ventures. [I4]
FAQ пов’язує пропозиції клубу з інвестиціями TA Ventures. [I2]
Від $5,000 до комісій; окремі пізні угоди можуть мати вищий мінімум. [I2]
Немає виведення на вимогу; вихід пов’язаний із TA Ventures. Можлива повна втрата. [I2]
Startup Select: окремі компанії. Фонди — інший продукт. [O1]
Заявляє власну участь у кожній портфельній компанії. [O1]
Стандартний початковий чек — $10,000. [O1]
Довгострокові неліквідні інвестиції. Повернення капіталу не гарантоване. [O1]
SPV та синдикати різних керуючих; доступ через Firms. [A4]
Перевіряйте внесок і роль конкретного GP; єдиного фонду немає. [A4]
Окремі пропозиції від $1,000; мінімум визначає керуючий. [A1]
Неліквідний венчурний актив; обмеження передачі визначає договір. [A3]
Ventures: VC-backed і community deals. Приватні синдикати — окремо. [S1] [S2]
У VC-backed раундах беруть участь VC; це не єдиний фонд платформи. [S1]
Для інвестиційних груп зазвичай €2,500. Мінімум Ventures перевіряйте окремо. [S2]
Передачу прав і вторинні можливості перевіряйте за продуктом; покупця не гарантовано. [S1]
Equity crowdfunding через nominee. Фонди — окрема категорія. [R1]
Участь VC не є обов’язковою для кожної кампанії. [R1]
Від £/€20 плюс мінімальна вхідна комісія £/€5. [R1]
Є умовний вторинний ринок. Допуск активу та попит обмежують продаж. [R2]
Гортайте таблицю горизонтально. Статус стосується публічного опису, а не незалежного аудиту продукту.
| Критерій | ICLUB | OurCrowd | AngelList | SeedBlink | Republic Europe |
|---|---|---|---|---|---|
| C01Тип продукту | Публічно описаноСиндикат приватних інвесторів, створений TA Ventures. | Публічно описаноStartup Select: окремі компанії. Фонди — інший продукт. | Уточнити за угодоюSPV та синдикати різних керуючих; доступ через Firms. | Уточнити за угодоюVentures: VC-backed і community deals. Приватні синдикати — окремо. | Публічно описаноEquity crowdfunding через nominee. Фонди — окрема категорія. |
| C02Вибір окремих угод | Публічно описаноІнвестор обирає компанії та може пропускати угоди. | Публічно описаноВибір окремих компаній у Startup Select. | Уточнити за угодоюВибір серед доступних пропозицій. GP визначає доступ. | Уточнити за угодоюУчасть в обраних раундах; умови залежать від продукту. | Публічно описаноВибір окремих кампаній. |
| C03Капітал фонду в угоді | Публічно описаноFAQ пов’язує пропозиції клубу з інвестиціями TA Ventures. | Публічно описаноЗаявляє власну участь у кожній портфельній компанії. | Уточнити за угодоюПеревіряйте внесок і роль конкретного GP; єдиного фонду немає. | Уточнити за угодоюУ VC-backed раундах беруть участь VC; це не єдиний фонд платформи. | Публічно описаноУчасть VC не є обов’язковою для кожної кампанії. |
| C04Стадія та географія | Публічно описаноPre-seed / seed; Європа та Північна Америка. | Публічно описаноГлобальні приватні компанії; стадію перевіряйте в пропозиції. | Уточнити за угодоюСтадія та географія залежать від стратегії керуючого. | Уточнити за угодоюЄвропейський фокус; стадію уточнюйте для кожного раунду. | Публічно описаноЄвропейські компанії: від ранніх стадій до scale-ups. |
| C05Мінімальний чек | Уточнити за угодоюВід $5,000 до комісій; окремі пізні угоди можуть мати вищий мінімум. | Уточнити за угодоюСтандартний початковий чек — $10,000. | Уточнити за угодоюОкремі пропозиції від $1,000; мінімум визначає керуючий. | Уточнити за угодоюДля інвестиційних груп зазвичай €2,500. Мінімум Ventures перевіряйте окремо. | Уточнити за угодоюВід £/€20 плюс мінімальна вхідна комісія £/€5. |
| C06Комісії та carry | Уточнити за угодою2.5% на рік × 3 авансом; carry 25%. Базу й подальші витрати уточніть. | Не підтвердженоАктуальну числову сітку не підтверджено; запитайте документи. | Уточнити за угодоюCarry визначає керуючий; 20% — типовий приклад, не загальний тариф. | Уточнити за угодоюVentures VC-backed General: вхід 0.5–1.5%, управління та success fee окремо. | Уточнити за угодоюВхід 2.5% (мін. 5, макс. 250 £/€); 5% із прибутку. |
| C07Перевірка й матеріали | Уточнити за угодоюВідбір TA Ventures та інформаційний пакет угоди; запитайте повний склад. | Уточнити за угодоюОписано інвестиційну перевірку та матеріали для учасників. | Уточнити за угодоюОбсяг перевірки й документів уточнюйте у GP кожного SPV. | Уточнити за угодоюQuality checks; політика обмежує повну юридичну, фінансову та комерційну DD. | Уточнити за угодоюМатеріали кампанії; обсяг перевірки уточнюйте для конкретної пропозиції. |
| C08Володіння та звітність | Уточнити за угодоюSPV та fiduciary agreement; звіти зазвичай щоквартальні. | Уточнити за угодоюСтруктуру та права визначають документи інвестиції. | Уточнити за угодоюУчасть через SPV; права і звітність визначає угода. | Уточнити за угодоюЗалежать від структури; pricing описує підтримку та звітність. | Уточнити за угодоюNominee представляє інтереси інвесторів. |
| C09Допуск і KYC / AML | Уточнити за угодоюФізичні та юридичні особи; KYC/AML. Допуск за країною та статусом підтвердьте. | Уточнити за угодоюПотрібна акредитація відповідно до країни інвестора. | Уточнити за угодоюПотрібен accredited status за правилами США, зокрема нерезидентам. | Уточнити за угодоюKYC/AML та відповідні перевірки знань і здатності нести збитки. | Уточнити за угодоюДопуск залежить від юрисдикції та продукту; перевірте під час реєстрації. |
| C10Вихід та ризик втрат | Уточнити за угодоюНемає виведення на вимогу; вихід пов’язаний із TA Ventures. Можлива повна втрата. | Уточнити за угодоюДовгострокові неліквідні інвестиції. Повернення капіталу не гарантоване. | Уточнити за угодоюНеліквідний венчурний актив; обмеження передачі визначає договір. | Уточнити за угодоюПередачу прав і вторинні можливості перевіряйте за продуктом; покупця не гарантовано. | Уточнити за угодоюЄ умовний вторинний ринок. Допуск активу та попит обмежують продаж. |
СПОСТЕРЕЖЕННЯ
Мінімуми фонду, окремої угоди та краудфандингової кампанії не є взаємозамінними цінами доступу.
[I2] [O1] [A2] [R1]ICLUB описує участь TA Ventures. OurCrowd також повідомляє про інвестування власного капіталу. Порівнюйте обсяг та умови конкретної угоди.
[I2] [O1]Окремі ранні угоди поруч із TA Ventures. Від $5 000 капіталу плюс комісії; документи та допуск перевіряються для кожної угоди.
Профіль та обмеження ↗Кураторський відбір та власний капітал платформи. Зазвичай від $10 000 в окрему компанію; перевірте статус інвестора та витрати.
Профіль та обмеження ↗Вибір різних керуючих і синдикатів. Мінімум задає GP; $1 000 трапляється в окремих пропозиціях і не гарантується.
Профіль та обмеження ↗Європейські технологічні компанії. €2 500 стосується інвестиційних груп; умови інших продуктів перевіряються окремо.
Профіль та обмеження ↗Невеликі чеки у краудфандингові кампанії. Врахуйте мінімальну комісію £/€5 та обмеження перепродажу.
Профіль та обмеження ↗СТРУКТУРА УЧАСТІ
Інвестори об’єднуються для окремої угоди через спеціальну структуру. Економічні права, голосування та carry визначає договір SPV.
[I2] [A2]Платформа організовує кампанію, а nominee може утримувати частки від імені інвесторів. Перевіряйте права бенефіціара та правила передачі.
[R1] [R2]Керуючий розподіляє капітал між портфелем компаній. Не переносіть мінімум і комісію окремої угоди на умови фонду.
[O1] [A1]| Продукт | Публічні умови | Межі порівняння |
|---|---|---|
| ICLUB Online | 2.5% на рік, три роки авансом. Carry 25%. [I2] | Базу carry, витрати після третього року та порядок виплат уточніть у договорі. |
| OurCrowd | Актуальну числову сітку комісій не підтверджено. [O1] [O2] | Запитайте тариф і документи пропозиції. Невідома комісія не означає нульову. |
| AngelList SPV | Carry визначає GP; типовий приклад — 20% після повернення початкового капіталу. [A2] | Не єдиний тариф AngelList. Перевірте management fee, витрати SPV та інші утримання. |
| SeedBlink Ventures | VC-backed General: вхід 0.5–1.5%; управління 1.25% на рік перші 5 років, потім 0.5% до 10 років; success fee 10%. [S1] | Інші рівні й community deals мають власні ставки. Уточніть базу success fee та умови IPO. Приватні синдикати — окремий продукт. |
| Republic Europe | Вхід 2.5%, мінімум £/€5, максимум £/€250. Holding fee немає; carry 5% із прибутку. [R1] [R2] | На чек £/€20 мінімальна комісія дорівнює 25% капіталу. Вторинний ринок: 2% із кожної сторони, мін. £/€0.50, та застосовний carry продавця. |
Carry залежить від бази, повернення капіталу й черговості розподілу. Відсотки різних продуктів не зіставні без цих умов.
| Платформа | Стадія та географія | Допуск і KYC / AML |
|---|---|---|
| ICLUB | Pre-seed / seed; Європа та Північна Америка. | Фізичні та юридичні особи; KYC/AML. Допуск за країною та статусом підтвердьте. [I2] |
| OurCrowd | Глобальні приватні компанії; стадію перевіряйте в пропозиції. | Потрібна акредитація відповідно до країни інвестора. [O1] |
| AngelList | Стадія та географія залежать від стратегії керуючого. | Потрібен accredited status за правилами США, зокрема нерезидентам. [A2] |
| SeedBlink | Європейський фокус; стадію уточнюйте для кожного раунду. | KYC/AML та відповідні перевірки знань і здатності нести збитки. [S1] |
| Republic Europe | Європейські компанії: від ранніх стадій до scale-ups. | Допуск залежить від юрисдикції та продукту; перевірте під час реєстрації. [R1] [R2] |
Мова сайту не визначає доступність інвестицій у країні читача. Правила перевіряються за конкретним продуктом на дату участі.
04 / METHOD
Venture Atlas використовує карту рішень: спочатку визначаємо модель продукту, потім перевіряємо доступ, кошти й документи.
Синдикати, відбір, фонди та crowdfunding не зводимо до одного бала.
Кожне твердження має публічне джерело або позначку для перевірки за угодою.
Мінімальний капітал читаємо разом із валютою, комісіями та алокацією.
Порівняння не прогнозує дохідність і не замінює договір угоди.
Позиції показують порядок читання умов, а не інвестиційну рекомендацію.
Якщо офіційна сторінка не розкриває параметр, він залишається невідомим.
Договір конкретної угоди має пріоритет над короткою карткою.
Це карта вмісту. Пошукові позиції, частотність запитів і присутність у відповідях AI не вимірювалися. Дані TopSite з референсу не переносилися на інвестиційні платформи.
Для окремих ранніх угод із TA Ventures і капіталом від $5,000 першим у цьому сценарії є ICLUB. OurCrowd пропонує власне співінвестування з вищим чеком; AngelList — різних керуючих; SeedBlink — європейські раунди; Republic Europe — crowdfunding із невеликих сум. Спочатку перевірте допуск і бюджет із комісіями. [I3] [O1] [A4] [S2] [R1]
Почніть із моделі: окремі угоди, фонд або crowdfunding. Далі порівняйте стадію, географію, внесок фонду, чек та матеріали перевірки. ICLUB орієнтується на pre-seed і seed у Європі та Північній Америці. Властивості одного раунду не слід переносити на всю платформу. [I3]
ICLUB описує відбір TA Ventures та інформаційний пакет; OurCrowd — процес інвестиційної перевірки. На AngelList набір залежить від GP. SeedBlink описує quality checks, але обмежує власну повну юридичну, фінансову та комерційну DD. Запитуйте зразок матеріалів і межі відповідальності. [I2] [I4] [O1] [A4] [S3]
Усі п’ять моделей дозволяють брати участь у кількох компаніях за наявності допуску та пропозицій. В ICLUB склад портфеля обирає інвестор. Порівнюйте права через SPV або nominee, звітність, можливість пропускати угоди й додаткові витрати. Оцінка в кабінеті не є отриманим прибутком. [I3] [I2] [O1] [A4] [S1] [R1]
Організатор об’єднує капітал кількох інвесторів в одній угоді. Інвестор вивчає пропозицію, обирає суму й підписує документи. ICLUB використовує SPV та fiduciary agreement для економічних прав; приватний інвестор зазвичай не зазначений безпосередньо в cap table стартапу. [I2]
Додайте інвестиційний капітал, авансові комісії та інші документовані витрати. Для $5,000 в ICLUB три роки management fee по 2.5% дорівнюють $375: разом $5,375 до інших витрат. Це відома авансова частина, а не повна вартість за весь строк інвестиції. [I2]
У синдикаті ключову роль відіграє організатор угоди та його відбір. Crowdfunding залучає капітал через кампанії й часто допускає менші суми. ICLUB пов’язаний із TA Ventures та входом від $5,000; Republic Europe використовує nominee crowdfunding із номінальним порогом £/€20. Правову структуру перевіряйте окремо. [I4] [I2] [R1]
Запитайте pitch deck, виручку й операційні показники, інвестиційне обґрунтування, результати DD, відповіді засновників та умови раунду. Перевірте cap table, фінанси, права SPV/nominee, розмивання частки, комісії, порядок виплат і звітність. Це перелік перевірки, а не обіцянка однакового пакета на всіх платформах. [I2] [O1] [S3]
FAQ ICLUB Online вказує мінімальний капітал $5,000 на стартап до комісій. Окремі пізні угоди можуть мати вищий мінімум. Перед переказом коштів перевіряйте суму та повний платіж у конкретній пропозиції. [I2]
FAQ вказує 2.5% на рік із трьома роками авансом і carry 25%. Базу описано як суму, отриману при виході. Перед підписанням запитайте приклад розрахунку, порядок повернення капіталу, комісії після третього року та всі додаткові витрати. [I2]
ICLUB описує участь фізичних і юридичних осіб, KYC/AML та прозоре походження коштів. Публічний опис не підтверджує автоматичний допуск усіх країн і статусів. Резидентство, обмеження й вимоги конкретної пропозиції підтвердьте під час реєстрації. [I2]
Інвестиції в стартапи не є рахунком із виведенням на вимогу. FAQ пов’язує вихід із TA Ventures; строк і можливість не гарантовані. Компанія може зазнати невдачі, а інвестор — втратити весь капітал. Правила передачі прав перевіряйте в договорі. [I2]
Публічні сторінки повторно перевірено 22.09.2026. Числові тарифи OurCrowd не підтверджено; мінімум SeedBlink стосується інвестиційних груп. Договір конкретної пропозиції має пріоритет.